X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

فروش نرم افزار اتوماسیون اداری در اهواز ، نرم افزار تحت وب

بانک اطلاعات مشاغل پزشکان

اکثر اصناف و مشاغل کشور به دنبال راهکارهای تبلیغاتی که هم به لحاظ هزینه و زمان برای آنها مقرون به صرفه باشد در تلاش هستند که به این مهم دست یابی پیدا کنند.


شرکت ما در هر زمینه شغلی توانسته است که خدماتی را برای کاربران ارائه دهد که زودتر به مقصد خود برسند. به طور مثال ما در زمینه پزشکی توانسته ایم بیش از 30 عنوان شغلی مرتبط با بانک شماره موبایل پزشکان را از سطح سایت های درج آگهی پزشکی، سایتهای نیازمندی پزشکان ، پرتال های بانک اطلاعات پزشکان و مجلات تبلیغاتی جمع آوری کنیم. 

مشاغلی چون تجهیزات پزشکی که به دنبال موبایل پزشکان هستند، می توانند محصولات خود را از طریق سرویس های سامانه پیامک به راحتی و در کمترین زمان ممکن و با کسر هزینه اندک به بانک شماره موبایل پزشکان که در سایت ما قرار دارد ، ارائه دهند و محصولات خود را معرفی کرده و مخاطبین خود را جذب نمایند.

بانک اطلاعات پزشکان کشور با تفکیک کامل بر اساس تخصص وهمچنین استان وشهرستان با فرمت اکسل در آرشیو  اطلاعات ایران اصناف موجود می باشد.

این بانک با بروز رسانی در سال 1395 یکی از کامل ترین بانک های اطلاعاتی با مشخصات کامل می باشد.

بانک اطلاعات موبایل پزشکان کشور وتهران نیز با دسته بندی کامل موجود می باشد.این اطلاعات به تفکیک تخصص دسته بندی شده است وتمامی رشته  ها را در این فایل میتوان مشاهده نمود.

فرمت فایل های موبایل اکسل می باشد ودر صورت خرید بانک موبایل پزشکان بانک ایمیل نیز به مشتریان به عنوان هدیه ارائه میگردد.